Promyšlené bydlení

Praha 6
Břevnov

Vytvořili jsme pro Vás 26 prémiových bytů v osobním vlasnictví v těsné blízkosti metra Petřiny a Obory Hvězda. Soustředili jsme se na práci s prostorem, uživatelností a benefity pro nové majitele. Podlahové vytápění, dřevěné podlahy, klimatizace, chytrá domácnost, venkovní žaluzie či výběr luxusních materiálů je již ve standardu. 

Ve spolupráci s naším designovým studiem dotvoříme detaily Vaší představy bydlení. Mysleli jsme na Vás při designu koupelny, možnosti propojení některých menších bytů či prostorností terasy. Teď už stačí jen…zvednout sluchátko a zmáčknout zelené tlačítko.

Vizualizace exteriér

08/2020

Aktuality →

Rezidence Petřiny

Rezidence Petřiny je synonymem komorního projektu ve výjimečné lokalitě Prahy 6

 

Bytový dům má dispozice bytů od menších 1KK po příjemných 4KK. Každý byt je jiný a něčím specifický. Ať už je to výhled, dispozice či velkorysá terasa. Navíc některé menší byty lze propojit a zvýšit si tím velikost i dispozici.

 Technické vybavení všech bytových jednotek je nadstandardní. Navíc použité nucené větrání s rekuperací a možností klimatizace zaručují vysokou kvalitu vnitřního vzduchu.

Ke každému bytu je nutné dokoupit garážové stání, které je řešeno formou automatického parkovacího systému a sklep. Lze dokoupit i více garážových stání.

Odpovědné osoby

Projekce

Vzhled bytového domu je navržen s ohledem na osobitý a zapamatovatelný charakter. Fasádu objektu plasticky člení předsazené arkýře, lodžie a terasy s velkorysými okny prosvětlujícími interiér každého bytu. Elegantnímu ladění fasády dominuje kamenný obklad v kontrastu se zemitými tóny omítky a tmavě šedými okenními rámy.

Ing. arch. Šárka Štičková

Prodej

Možná je to vaše první myšlenka na investici do vlastního nového bydlení. Možná jste už tím vším jednou prošli a o to více zvažujete své možnosti. Jsem tady, abych vám pomohla se správně rozhodnout. Nečekejte “prodej”. Čekejte spolupráci, odbornost a poradenství. Rezidence Petřiny mne samotnou zaujala už jen koncepcí samotného projektu, lokace i přístupu developera. Mám ráda světlo, prostor a pohodlí domova. O to více jsem ráda, že Vám i svým klientům mohu představit tento luxusní projekt v mé oblíbené části Prahy. Ráda vás vším provedu …

Ing. Věra Vránková

Právní služby

Právní prostředí v ČR a jeho legislativa nám dává možnost nastavit vyvážené smluvní vztahy.  Moje práce je objasnit vám nezbytné záležitosti a dát vám odpovědi na vaše případné otázky. Vycházím z ověřené praxe a dokáži vám pozorně naslouchat.  Jsem součástí vašeho budoucího realizačního týmu.  Už dnes se těším na naše setkání

Mgr. Petr Janda

Finance

Vyřídit úvěr může vypadat jako dlouhá cesta. Já vás jí provedu. Společně vymyslíme, co pro vás bude nejlepší. Bez stresu a zbytečného papírování, takže se budete moct soustředit na příjemnější věci. A platí mě banka, takže vás to nebude stát nic. 

Jakub Rotrekl

Máte dotaz? Napište nebo zavolejte

Volejte: (+420) 773 133 399

info@rezidencepetriny.cz

Volejte: (+420) 773 133 399

© 2020 Hostivařská developerská s.r.o.

Rezidence Petřiny

Zásady ochrany osobních údajů