Promyšlené bydlení

Praha 6
Břevnov

Vytvořili jsme pro Vás 26 prémiových bytů v osobním vlasnictví v těsné blízkosti metra Petřiny a Obory Hvězda. Soustředili jsme se na práci s prostorem, uživatelností a benefity pro nové majitele. Podlahové vytápění, dřevěné podlahy, klimatizace, chytrá domácnost, venkovní žaluzie či výběr luxusních materiálů je již ve standardu. 

Ve spolupráci s naším designovým studiem dotvoříme detaily Vaší představy bydlení. Mysleli jsme na Vás při designu koupelny, možnosti propojení některých menších bytů či prostorností terasy. Teď už stačí jen…zvednout sluchátko a zmáčknout zelené tlačítko.

Vizualizace exteriér

08/2020

Aktuality →

Rezidence Petřiny

Rezidence Petřiny je synonymem komorního projektu ve výjimečné lokalitě Prahy 6

 

Bytový dům má dispozice bytů od menších 1KK po příjemných 4KK. Každý byt je jiný a něčím specifický. Ať už je to výhled, dispozice či velkorysá terasa. Navíc některé menší byty lze propojit a zvýšit si tím velikost i dispozici.

 Technické vybavení všech bytových jednotek je nadstandardní. Navíc použité nucené větrání s rekuperací a možností klimatizace zaručují vysokou kvalitu vnitřního vzduchu.

Ke každému bytu je nutné dokoupit garážové stání, které je řešeno formou automatického parkovacího systému a sklep. Lze dokoupit i více garážových stání.

Odpovědné osoby

Projekce

Vzhled bytového domu je navržen s ohledem na osobitý a zapamatovatelný charakter. Fasádu objektu plasticky člení předsazené arkýře, lodžie a terasy s velkorysými okny prosvětlujícími interiér každého bytu. Elegantnímu ladění fasády dominuje kamenný obklad v kontrastu se zemitými tóny omítky a tmavě šedými okenními rámy.

Ing. arch. Šárka Štičková

Prodej

Možná je to vaše první myšlenka na investici do vlastního nového bydlení. Možná jste už tím vším jednou prošli a o to více zvažujete své možnosti. Jsem tady, abych vám pomohla se správně rozhodnout. Nečekejte “prodej”. Čekejte spolupráci, odbornost a poradenství. Rezidence Petřiny mne samotnou zaujala už jen koncepcí samotného projektu, lokace i přístupu developera. Mám ráda světlo, prostor a pohodlí domova. O to více jsem ráda, že Vám i svým klientům mohu představit tento luxusní projekt v mé oblíbené části Prahy. Ráda vás vším provedu …

Ing. Věra Vránková

Právní služby

Právní prostředí v ČR a jeho legislativa nám dává možnost nastavit vyvážené smluvní vztahy.  Moje práce je objasnit vám nezbytné záležitosti a dát vám odpovědi na vaše případné otázky. Vycházím z ověřené praxe a dokáži vám pozorně naslouchat.  Jsem součástí vašeho budoucího realizačního týmu.  Už dnes se těším na naše setkání

Mgr. Petr Janda

Máte dotaz? Napište nebo zavolejte

Volejte: (+420) 773 133 399

info@rezidencepetriny.cz

Volejte: (+420) 773 133 399

© 2020 Hostivařská developerská s.r.o.

Rezidence Petřiny

Zásady ochrany osobních údajů